gtag('config', 'G-0KBBXEQ256');

Prečo sú skvelé ženy tak často single?

Áno, znie to nepochopiteľne, no je to tak.

V skutočnosti sa tento fenomén deje často. Dokonca som si istý, že muži majú o takéto ženy záujem. No keď príde ku lámaniu chleba a má prísť k niečomu vážnejšiemu, zrazu sa nápadník niekde vyparí. Odrazu nemá až taký záujem, alebo sa neprehĺbi vzájomná chémia, proste je to preč a zase ste sama…

A napriek tomu, že ste skvelá a mnohí ľudia vás za takú považujú, nádejný milovník to tak odrazu nevidí. Nebojuje, nesnaží sa o vás, proste už nie je.

Čím to je, že sa vám stále opakuje ten istý scenár?

Pokiaľ ste náhodou na moment o sebe zapochybovali, upokojím vás. Chyba nie je vo vás. Je pravdepodobne v ňom. V ňom a vo všetkých ostatných, ktorí vám do života prišli a aj z neho odišli. Oni jednoducho nemali na to, aby skutočne ocenili to všetko, čím oplývate. Boli pre vás proste príliš obyčajní.

Ak ste skvelá žena, oceniť vás bude vedieť jedine skvelý muž. Ten priemerný nie, ten si vašu výnimočnosť ani len nevšimne. A pokiaľ áno, tak sa jej zľakne a utečie od vás.

Preto sa hovorí, že muži sa silných žien boja. Oni cítia, že na ne nemajú. Niektorí. Nie sú takí všetci. A tí čo sú, tí nech si bežia, o tých predsa záujem nemáte.

Potrebujete totiž seberovného, iba s takým môžete byť šťastná.

Dáva vám to zmysel?

Teraz si možno ešte kladiete jednu otázku. Možno sa pýtate, prečo sú takí všetci, ktorých ste stretli.

Odpoveď je jednoduchá. Nie sú to všetci. Je ich iba väčšina a to preto, že ak je niečo výnimočné a skvelé, tak je toho málo a je to vzácne. Zato priemernosti a podpriemernosti je všade veľa.

Preto vezmite ako fakt, že tak, ako je vzácne nájsť poklad, je vzácne nájsť výnimočného partnera. A o tom, ako takéhoto partera nájsť, si povieme inokedy.

Viac o tom, ako si nájsť vhodného partnera sa dozviete v mojej knihe Ako sa stať princeznou na bielej kobyle.

description

Páčil sa Vám môj článok? 

Viac o tejto a podobných témach sa dozviete v mojich knihách 

Komentáre