gtag('config', 'G-0KBBXEQ256');

Ako to s ním zvládnuť

Predstavte si, že by ste si so svojim partnerom rozumeli úplne vo všetkom. Dá sa také niečo vôbec dosiahnuť? Pravdepodobne nie, dá sa však tomu priblížiť.

Váš partner má inú kombináciu hormónov ako vy. Má inú povahu, iné vlastnosti, iné túžby a iné životné skúsenosti. Keď to všetko spočítame, je takmer iným biologickým druhom. Je vlastne divné, že vám to vôbec spolu funguje.

Stále si myslíte, že by ste si teda mali tak ľahko rozumieť?

Aj keď som vás možno práve schladil, tajne dúfam, že áno. Ale zadarmo to nebude. Bude to stáť množstvo snaženia a energie, ktorú do toho budete musieť dať.

Vzťah nie je len o harmónii a romantike na lúke s jarnými kvetmi, šampanským a jahodami. Občas teda áno. V skutočnosti je ale často o zvládaní rozdielov medzi vami a hľadaní spoločnej reči.

Ako to však zvládnuť, keď on vám nie vždy rozumie? A vám sa jeho správanie zdá ako nepochopiteľné?

Je to preto, že hovoríte každý iným jazykom.

Máte iné myšlienkové pochody, inú logiku, iné vnímanie sveta.

A tou pointou je, pochopiť toho druhého. Nechce sa vám? Chápem, je to niekedy náročné. Pokojne to môžete celé zavrhnúť, alebo sa môžete rozhodnúť byť sama. Alebo môžete tvrdohlavo povedať, nech sa snaží on, veď je predsa muž a mal by vás dobýjať.

Sklamem vás. On je muž a on to až tak neanalyzuje. Nie je to totiž naša silná stránka.

Ak teda chcete zažiť lásku, celoživotný uragán citov, vezmite to do rúk vy. Zariaďte to a zmanažujte. Naučte to vás oboch zvládnuť, pretože on to nebude chcieť urobiť. Bude mu to trápne, „je predsa muž“ .

Viem, ako myslí väčšina z nás a viem, aké sú naše silné stránky aj slabiny. A starať sa o to, aby vzťah fungoval, medzi naše „hajlajty“ nepatrí.

Ak na to kývnete, potrebujete mu po prvé porozumieť. Po ďalšie, potrebujete byť porozumená vy sama a potrebujte vedieť zaobchádzať s tvorom, ktorý je úplne iný ako vy. A volá sa muž, pre istotu pripomínam...

Ak máte pocit, že to komplikujem, sama si odpovedzte, či existuje niečo komplikovanejšie, ako medziľudské vzťahy. No buď ich zvládnete, alebo zatrpknete.

V knihe Ako to s ním zvládnuť sa dozviete, ako to všetko vlastne je. Bez servítky, bez obhajovania, na rovinu. Ako to funguje, aj prečo to niekedy nefunguje. Dozviete sa, na čom najčastejšie padajú partnerské vzťahy a ako to zvrátiť.

Zistíte, ako ľahko sa dajú robiť vo vzťahu chyby a aké majú následky. Ale taktiež, ako to celé napraviť , zvrátiť a dostať to opäť do skvelej kondície.

Táto kniha vám pomôže porozumieť mužom. Tiež vám pomôže, aby oni lepšie rozumeli vám. Aby ste boli pochopená, rešpektovaná, tiež aj milovaná a hlavne šťastná.

P.S. Ak to neurobíte vy, ak to nevezmete sama do rúk, skončí to ako minule. Aj ako predminule, či predtým. No bola by to škoda, pretože konečne tu máme návod, dokonca manuál, ako to s ním zvládnuť. Niečo ako príručka na použitie. U tejto však ide o všetko, pretože výsledok vás môže urobiť šťastnou.

P.S.2: Stojím si za všetkým, čo vravím a skutočne vám dávam do rúk nástroje, ktoré on nebude chcieť použiť. Dávam ich vám, pretože ste žena a viem, že vy tú ochotu máte. A možno ste si už všimli, viem rozoznať, že práve toto je vaša silná stránka (na rozdiel od nás).

 

Takže to zhrňme:

-keď ste sa dostali až sem, záleží vám na vašich vzťahoch

-keď ste sa dostali až sem, ste ochotná s tým niečo urobiť

-keď ste už tu, buď vás moje myšlienky zabávajú, alebo to fakt potrebujete vyskúšať

Jednoducho si tú knihu prečítajte, pretože vám buď pomôže, alebo vás minimálne rozosmeje. Dal som totiž do nej také historky zo života, ktorým som sám nemohol uveriť. A ak ste sa aj tak nerozhodli si ju zadovážiť, nevadí. Verím, že sa vám do rúk dostane časom možno aj nejakým nedopatrením a po jej prečítaní ma budete chcieť spoznať naživo. No a to preto, lebo vám ako žene skutočne fandím a vkladám do vašich rúk nádej, že ten partnerský vzťah udržíte a podporíte vy. Pretože práve toto je jedna z vecí, ktoré dokážete zvládnuť lepšie, ako my muži.

A aby toho nebolo málo, vezmite si s ňou aj jej predchodcu, bestseller Ako sa stať princeznou na bielej kobyle. V knihe sa dozviete, ako získať od života viac a aká je v skutočnosti žena, ku ktorej to ťahá ostatných ľudí.