gtag('config', 'G-0KBBXEQ256');

Ako sa stať princeznou na bielej kobyle

Všetci vieme, ako asi vyzerá taký princ na bielom koni. Ako však vyzerá jeho ženská verzia?

Aká je žena, z ktorej všetci "odpadávajú"?

Je to žena, ktorá vzbudzuje obdiv iných žien a záujem mnohých mužov. Žena, ktorá je do koča aj do voza, do nečasu aj do pohody.

Taká, ktorú každý rád pozná a rád sa nachádza v jej blízkosti. Čo vie ostatných rozosmiať, povzbudiť, alebo iným spôsobom potešiť.

Je nádherná, no nie ako tie dievčatá v časopisoch. Je nádherná tým, ako uvažuje, akú má iskru v očiach keď rozpráva o tom, čo miluje.

Je nádherná nielen dočasne, kvôli zovňajšku. Je nádherná tým, čo nosí v sebe.

Mnoho žien by chcelo princa na bielom koni a mnoho mužov by chcelo rovnako princeznú. Byť takou ženou však nie je otázka veku, ani množstvom lajkov na sociálnej sieti. Možno sa takou dá narodiť, no stať sa takou dá určite. 

Čím sa však určuje takýto titul u ženy? Výzorom? Intelektom? Úspechmi?

Možno z každého niečo a možno niečo úplne iné.

Isté však je, že takáto žena je žiadaná. Je žiadaná u mužov, u žien, medzi priateľmi, pracovnými partnermi, kolegami, všetkými...

Je žiadaná preto, lebo mnohí sa tešia z jej prítomnosti. Mnohí sa chcú s ňou priateliť, chcú s ňou spolupracovať, chcú s ňou niečo tvoriť, či budovať.  S takouto ženou sa jednoducho ráta do budúcna, je to proste tá pravá.

Tá pravá na všetko, pretože to nie je len otázka partnerského vzťahu.

Princezná na bielej kobyle je žiadaná preto, aká je a kým je. Nie je to len jej atraktivitou. Krása môže pominúť, no tým, čo dáva ostatným zo seba, môže byť večné.

Už som vás dosť navnadil? Chápem, je to prirodzené, pretože už len z tohto opisu sa nedá ju nemilovať.

Chcete vedieť viac o tom, ako taká princezná na bielej kobyle v skutočnosti vyzerá?

Recenzie čitateliek vravia jednoznačne:

„Túto knihu som čítala raz a budem ju čítať zas a znova, pretože raz si ju prečítať nestačí. A ešte jedna úžasná vec, táto kniha sa číta neskutočne jednoducho. Ďakujem skvelému autorovi“ Anka L.

marek zajac

Princezná na bielej kobyle je ženskou verziou legendárneho princa na bielom koni. Úžasného, skvelého, dokonalého a vysnívaného muža každej ženy.

Táto kniha tiež pomáha:

  • získať skutočne zdravé sebavedomie a lepší vzťah k sebe samej
  • byť obľúbenejšia, vyhľadávanejšia a žiadanejšia
  • nájsť si vhodného partnera
  • získať si väčšiu náklonnosť okolia
  • naštartovať svoju kariéru
  • plniť si svoje sny
  • získať od života po všetkých stránkach viac
  • byť šťastnejšia

„Prečítala som naozaj mnoho kníh, v ktorých som hľadala riešenia na svoje problémy. Tá vaša je najreálnejšia zo všetkých. Je to najlepšia kniha, kú som kedy čítala“ Klaudia B.

Keď chceme mať skvelý život a toho najlepšieho partnera, najprv my sami musíme takými byť.

Táto kniha vám pomôže zdokonaliť vaše kvality a nájsť váš skrytý potenciál.

A aby toho nebolo málo, môžete si k tomu vziať aj jej úspešné pokračovanie Ako to s ním zvládnuť. V pokračovaní sa dozviete, ako vytvoriť skvelý vzťah s mužom, alebo ako opraviť ten váš, ak nefunguje. Teraz ako jedno balenie za výhodných 29,90€