gtag('config', 'G-0KBBXEQ256');

Bývate občas naštvaná na svojho chlapa?

Ak patríte medzi tie šťastnejšie, ktorým sa to nestáva, tento článok pravdepodobne ani neotvoríte. Počítam teda s tým, že sa vám to stáva možno viac, ako by ste chceli. 

Schválne, ktorý z týchto troch najčastejších dôvodov sa vás bude týkať?

Občas prirodzene očakávate, že urobí niečo, čo by mal, no on to neurobí. A vy vtedy nechápete, ako je to možné, pretože inteligentný muž by mal vedieť aj sám, že to od neho očakávate. 

Vysvetlenie však môže byť celkom jednoduché. On má totiž úplne iné videnie sveta, ako vy. Má iné myšlienky, plány čo nosí v hlave, ale aj hodnoty, či životné skúsenosti. Pravdepodobnosť, že vyhodnocuje situácie rovnako ako vy, je nízka. Aj keď je teda vaše očakávanie opodstatnené,  je málo pravdepodobné, že sa naplní.

Z času na čas príde situácia, že by vás mal pochopiť, bez toho ,aby vás poučoval. Nesúdiť, objať vás a iba tam pre vás byť. No on vás nechápe a namiesto toho vám núti jeho riešenia. 

Je to dané tým, že vaše ponosovanie vníma ako žiadosť o pomoc. Nedáva mu zmysel, že niekto má problém a namiesto riešenia si chce len trochu “pošomrať”, alebo sa posťažovať.

Svoju pozornosť máva niekedy úplne inde, ako na vás. Má ju na veciach, ktoré vám prídu málo dôležité a nerozumiete, ako vás môže takto ľahko “vymeniť”.

Väčšina žien sa vtedy stiahne, zostane osamotená a nestará sa do toho, čo ten jej partner práve rieši. Skúste však urobiť opak. Nájdite spôsob, ako sa jeho “mužskej” aktivity zúčastniť. Budete častejšie spolu a navyše  muži milujú ženy, ktoré im rozumejú a vedia byť ich kamarátmi.

Pre viac tipov na vylepšenie svojho vzťahu si prečítajte aj Tri tipy, ako oživiť svoj vzťah.

description

Páčil sa Vám môj článok? 

Viac o tejto a podobných témach sa dozviete v mojich knihách 

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů