gtag('config', 'G-0KBBXEQ256');

Celodenný workshop 

"Manuál na použitie muža" 

Najbližsie sa vidíme už 5.11.2022 o 9:00 v Bratislave.

Predstavte si, že by vám váš partner rozumel lepšie, ako vaša najlepšia kamoška. Čo by sa tým vo vašom živote zmenilo? Ušetrilo by vám to niekoľko hádok? Vyliečilo by to zničené nervy? A možnože nielen to.

Ďalej si predstavte, že by ste vy úplne porozumeli jemu. Poznali by ste ho ako svoje boty a vždy by ste vedeli, "ako na neho". Takmer vôbec by medzi vami nevznikali nedorozumenia a nezhody. 

Zdá sa vám to prehnané? Tak čítajte ďalej.

 

Prečo práve tento workshop pomáha ženám ... 

Muži a ženy bývajú niekedy tak iní, že je až zázrak, že dokážu tak dlho spolu žiť.  Nehovoriac o tom, že on možno nikdy nedosiahne vašu citlivosť a vy môžete iba snívať o tom, že raz budete mať tak veľmi v paži, ako má on.

Napadlo vám niekedy, aké by to bolo, keby bol viac empatický? A čo ak existuje spôsob, ako ho k tomu priviesť? Presne tak, budete  mu vedieť pomôcť  vžiť sa do vašej kože a začať sa niekedy správať inak.

Pozrite si, čo hovoria niektoré účastníčky predošlých workshopov. 

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Témy ktorým sa budeme venovať

  • Ako sa vyhnúť najväčším chybám vo vzťahu
  • Ako komunikovať bez nedorozumení a etickým spôsobom dosahovať svoje
  • Ako si získať viac pozonosti, obdivu, rešpektu, uznania a vlastne všetkého
  • Ako si nájsť nového a skvelého partnera
  • Ako zistiť, či je pre vás ten pravý

Ako získať od muža viac pozornosti 

Asi každá žena by chcela byť pre svojho partnera jediná a aby mal oči iba pre ňu. Aby bola stredobodom jeho vesmíru a aby nechcel už nikdy žiadnu inú. 

Toto nie je želanie z rozprávky, to je skutočná túžba väčšiny žien. No a my si dopodrobna povieme, ako sa to dá dosiahnuť.

Váš názor bude pre neho prioritou

Stalo sa vám niekedy, že ste ho museli silou mocou presviedčať, aby zmenil názor? Alebo aby urobil to, o čo ho žiadate?

Nuž existujú spôsoby, ako toto všetko dosiahnuť v pokoji a mieri, no a naviac dobrovoľne. Navyše čestným spôsobom a tak, že to urobí dobrovoľne a rád. 

 

Recenzia od Márie

Prečo práve tento worshop

Ak nie sme šťastní vo vzťahu, všetko ostatné nás baví iba čiastočne. A ak na druhej strane, máme dostatok lásky a podpory, dokážeme sa nielen naplno tešiť zo života, ale dokážeme podávať nesmierne výkony. Jednoducho povedané, ak nám nefunguje náš vzťah, náš život stráca na hodnote. Práve preto je potrebné mu porozumieť a vedieť, ako v ňom fungovať tak, aby prekvital. Ak totiž do vzťahu nedáme všetko, pravdepodobne pôjde skôr či neskôr dole vodou. Presne tak, ako to chodí vždy, keď niečomu nedávame dostatok pozornosti.

Do workshopu ostáva už iba: 

O lektorovi

Volám sa Marek Zajac a viac ako 20 rokov pomáham ľuďom v osobnom rozvoji. Dnes im pomáham riešiť náročné životné situácie, ktoré nevedia zvládnuť sami. Mojou špecializáciou sú vzťahy a komunikácia, tiež som autorom dvoch kníh pre ženy. Pravidelne prispievam do niektorých magazínov, onlineových aj printových, z ktorých najznámejšie sú 40plus, Woman Man magazín a aktuálne Nový čas pre ženy.