gtag('config', 'G-0KBBXEQ256');

Chceli ste už niekedy ujsť pred svojimi myšlienkami?

Mnoho ľudí sa trápi starosťami, ktorých sa nevedia zbaviť.

Niekto to skúša meditáciou, iný motivačnou literatúrou, ďalší si omámia myseľ večerným drinkom. Možno tieto veci niekedy fungujú, no stály výsledok prinášajú málokedy. V ťažších prípadoch ani pobyt v prírode dlhodobo nezaberá.

Ľudská myseľ však vôbec nie je taká záhadná, ako na prvý pohľad vyzerá. Aj keď sa niekedy cíti, ako „napadnutá vírusom“, existujú spôsoby, ako sa ho zbaviť.

Citové pády, bolestivé udalosti,rozchody, vzťahové problémy, či iné životné rany. To všetko nás dokáže doslova odrovnať. Niekedy býva toho na nás priveľa a my len trpíme a čakáme, kým to odíde. Niekedy dni, inokedy mesiace, alebo dokonca aj roky.

Časť života prejde a my akoby sme ani nežili. Navonok sa usmievame, no vnútri sme prázdni. Unavení nespokojnosťou s našim životom, alebo aj trápením.

Akú cenu má ľudské šťastie?

Dá sa vôbec vyčísliť?

Je možné oceniť v peniazoch, alebo v čomkoľvek inom, ak nám pomedzi prsty uteká život a my sa z neho netešíme?

Úprimný a trvalý úsmev na tvári, spokojnosť a radosť zo života znamenajú úplne všetko. Je to skutočná láska k svojmu životu a ak ju necítime, akoby sme ani nežili.

Motivačné knižky to nevyriešia. Vlastné rozhodnutie pozitívne myslieť dokáže zmiznúť kedykoľvek sa mu zachce.

Zbaviť sa nepríjemných či boľavých pocitov však nie je nemožné.

Odbremeniť hlavu od otravných myšlienok sa skutočne dá.

A vyriešiť „neriešiteľný“problém je často riešiteľné tiaktiež.

A ak tomu teraz neveríte, tvrdí to iba vaša myseľ, ktorá už rezignovala. Ak nepoznáte riešenie, neznamená to, že neexistuje. Iba ste ho doteraz neobjavili.

Dohodnite si nezáväznú konzultáciu a to všetko sa môže zmeniť. Žiadne mávnutie prútika, či iné zázraky. Skutočné znalosti ľudskej mysle dokážu to, čomu vaša myseľ možno nedokáže ešte uveriť.

Kliknite TU a objednajte si vaše prvé, nezáväzné sedenie online. 

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 Konzulácie s p.Zajacom mi dali veľa. Pochopila som, prečo sa správam určitým spôsobom a odkiaľ tieto emócie pochádzajú. S jeho pomocou som odstránila z mysle staré programy, vďaka čomu som v živote zaznamenala pozitívne zmeny vo všetkých smeroch. Rozhodne ho odporúčam ako kouča a taktiež jeho kniha je jedna z najlepších, aké som kedy čítala.

Klaudia B

Nedávno som prežívala dlhé a veľmi ťažké obdobie plné pracovných aj rodinných problémov. Väčšinou si so životnými patáliami viem poradiť, ale tu som ostala dlho bezradná. Oslovila som Mareka, či by mi vedel pomôcť. Bol veľmi ochotný a v priebehu niekoľkých individuálnych stretnutí so mnou do hĺbky rozobral a rozanalyzoval, kde je "pes zakopaný". Pomohol mi nájsť riešenia v zdanlivo zúfalých situáciách, pričom návody mi nedával, iba ma veľmi efektívne sprevádzal k vlastným riešeniam a dôležitým rozhodnutiam. Marek má úžasný talent na prácu s ľuďmi, je neuveriteľne empatický, súcitný, ale zároveň nedáva priestor tak zradnej sebaľútosti. Ovláda mnohé efektívne techniky, ktorým naozaj rozumie a vie odhadnúť, ktorá sa kedy hodí. Veľmi si jeho pomoc vážim a dnes sa na podobné problémy pozerám celkom iným pohľadom. To, s čím som sa sama trápila trištvrte roka, som s Tvojim koučingom zvládla za pár týždňov. Ďakujem Ti Marek z celého srdca!

Lucia Pallaghyová

Sedenia s Marekom nám pomohli zvrátiť manželskú krízu, ktorá vyústila až do ročného odlúčenia (odsťahovania sa manželky). Sedenia sme mali až po začatí rozvodového konania, po prvom súde, keď sa už zdalo, že boj bude len eskalovať a pokračovať dlhoročnou vojnou. Podarilo sa nám zvrátiť túto situáciu, aj to čo sa mnohým zdalo ako nemožné. Na rozdiel od mediátorky, ktorá po pár minútach mediácie začala riešiť mediačnú dohodu, Marek sa skutočne venoval komunikácii. Naučil ma že niekedy je forma viac dôležitejšia ako samotný obsah. Vo svojej podstate sa človek ani nevie zmeniť– mám stále rovnaké názory, hodnoty aj priority ale rozdiel je v tom ako to odkomunikujem a prezentujem rodine, partnerke či deťom. Pred tým som síce míňal peniaze na drahé darčeky (dovolenky, šperky, reštaurácie), ale nevenoval som čas maličkým, symbolickým prejavom a každodennému budovaniu vzťahu. Teraz sa snažím komunikovať s manželkou aj počas dňa –zaujímať sa aký má deň, niekedy aj flirtovať SMS kami, tak ako keby sme znovu randili. Vzťah vlastne treba budovať každý deň, mnohí to vzdajú a zvolia si cestu hľadania nového vzťahu. Marek nám pomohol zachrániť náš vzťah a rodinu, za čo som mu nesmierne vďačný.

Igor P. 

 

Kliknite TU a objednajte si vaše prvé, nezáväzné sedenie online.